fbpx
Sosyal Medya ve Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal Medya ve Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal Medya ve Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya, insanların birbiriyle iletişimde olduğu, iş yapabildiği, para kazanabildiği ve bilgi alışverişinde bulunabildiği her platformu kapsar.
Özellikle pandemi ile birlikte öneminin giderek arttığı sosyal medya platformları, pazarlama için vazgeçilmez mecralar haline gelmişlerdir.

Sosyal medya yönetimi ise markanızın itibarını korumak ve artırmak, satışları artırmak ve geleneksel mecralara göre daha az maliyetle bunları gerçekleştirmeniz için yapılan faaliyetlerdir.

Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz ile birlikte markanızın sosyal medya hesaplarını analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza göre stratejinizi belirliyor ve bütçenize göre reklam yönetiminizi gerçekleştiriyor ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçiriyoruz. Akademik bilgi ve deneyim gerektiren konularda ise akademik olarak yine sizlere yardımcı oluyoruz.

Sosyal medya yönetimini nasıl yapıyorsunuz?

Başvurunuzun ardından tüm sosyal medya hesaplarınızı analiz için inceleme altına alıyoruz. Yapılan analizler sonrası stratejimizi belirleyip içeriklerimizi hazırlıyoruz. Gerektiği noktada video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medya hesaplarımda reklama ihtiyacım var mı?
Marka olarak gerçekleştirmeniz gereken tüm aşamaları gerçekleştirdiyseniz, reklam yapmanız gerekmektedir. Hangi aşamada olduğunuzu bilmiyorsanız marka danışmanınız olarak her aşamanızda yanınızdayız. Hangi aşamada olduğunuzu yine markanız için yapılan analizler sonucunda belirleyeceğiz. Markanız reklam yapma aşamasına gelmiş ise doğru hedef kitleye doğru strateji ile doğru mesajı aktarmanızı sağlıyoruz.

Ben araştırmalarımı tamamladım, sadece reklam yönetimi istiyorum.
Reklamlarınız için yine belirlenen içeriklerde herhangi bir sınır olmadan dilediğiniz kadar sizlere yardımcı oluyoruz.

Reklam yönetiminde en önemli nokta nedir?

Reklam yönetiminde en önemli nokta birim maliyettir. Birim maliyetiniz ne kadar düşük olursa yayınlanan reklamdan o kadar verim alırsınız. Bilinmesi gereken bir nokta şudur ki; markanızın bulunduğu sektör ve ürüne duyulan ilgi reklam maliyetlerini de etkilemektedir.

Sosyal medya ücreti ve hizmet süreniz ne kadar?

Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra 1 yıllık sözleşme yapıyoruz. Sözleşme süresince markanızı daha iyi bir noktaya getirmek için durmadan çabalıyoruz. Ücretlendirme ise markanızın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir.

Sizinle iş birliği yapmak istiyorum, size nasıl ulaşabilirim?

Bizlere tüm sosyal medya hesaplarımızdan, telefon numaramızdan ve aşağıdaki iletişim formundan gerekli yerleri doldurup, almak istediğiniz hizmeti belirterek ulaşabilirsiniz.

 

WhatsApp'da Konuş
Pieria Innovative Agency HOŞGELDİNİZ
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?