fbpx

Marka Danışmanlığı

Marka DanışmanlığıMarkanız sadece bir isim ve logodan çok daha fazlasıdır; kim olduğun, neyi temsil ettiğin ve ne sunacağındır. Web sitenizdeki renklerden gönderdiğiniz her tweet’teki ses tonuna kadar iş operasyonlarınızın tüm yönlerinde temsil edilmelidir.

Markanız sadece bir isim ve logodan çok daha fazlasıdır; kim olduğun, neyi temsil ettiğin ve ne sunacağındır. Web sitenizdeki renklerden gönderdiğiniz her tweet’teki ses tonuna kadar iş operasyonlarınızın tüm yönlerinde temsil edilmelidir.

Türkiye ve Konya merkezli, ticari büyümeyi besleyen olağanüstü marka kampanyaları sunma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip çok disiplinli bir ajansız. Hallam’ın sonuçları, mükemmellik kültürü ve yaratıcılığın ve teknolojinin stratejik kullanımı defalarca üstün hizmet verdi.

Etkili Markalar Yaratmak ve Büyütmek İçin

Pieria Dijital Reklam Ajansı Sizlerle...

Marka Stratejisi Yaklaşımımız

Markanızı yeniden tanımlamanın ilk kısmı, halihazırda sahip olduklarınızı ve kiminle konuştuğunuzu anlamaktır. Mevcut markanızı tartışmak için sizinle oturacağız, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını ve pazardaki konumunuz için neyin önemli olduğunu analiz edeceğiz.

İster büyük değişiklikler, ister daha küçük temel ayarlamalar yapıyor olalım, yetenekli ve yaratıcı ekiplerimiz, yeni markanızdan memnun kalmanızı sağlamak için sizinle ve tüm önemli paydaşlarla yakın işbirliği içinde çalışacaktır. Masaya taze yeni fikirler getireceğiz ve bunu, yankı uyandıran bir marka yaratmak için pazar analizi, deneyimimiz ve şirketiniz hakkındaki derin bilginizle birleştireceğiz.

İşletmeniz benzersizdir ve markanız bunu temsil etmelidir. Bu nedenle, markalaşmaya hazır bir yaklaşım kullanmıyoruz. Bunun yerine, dalgalar yaratan ve sonuç alan markalar yaratma ve geliştirme konusundaki onlarca yıllık deneyimimizi alıyoruz ve bu öngörüyü size özel marka yolculuğunuzu bilgilendirmek için kullanıyoruz.

İster küçük bir başlangıç, ister köklü bir küresel marka olun, tam hizmet yaklaşımımız, çevik ekibimizin tam olarak ihtiyacınız olanı sunabileceği anlamına gelir. Ajans içindeki farklı departmanlarla iş birliği yaparak, ihtiyacınız olmayan unsurlara zaman ve para harcamak yerine, size mantıklı gelen marka stratejisi seçimlerini yapabiliriz.

Marka stratejiniz ne kadar yaratıcı olursa olsun, her zaman uzun vadeli, sürdürülebilir iş büyümesi sağlamaya bağlıyız. İşletmenizin bir sonraki adımı atmak için ihtiyaç duyduğu müşterileri ve geliri gerçekten çekmiyorsa, cilalı bir marka kişiliğine sahip olmanın bir anlamı yoktur.

Stratejiye dayalı bir yaklaşım kullanarak, verdiğimiz her marka bilinci oluşturma kararının işletmenizin çıkarına olmasını sağlıyoruz. Son trendin üstüne atlayıp, raf ömrü çok kısa olan bir markayla sizi baş başa bırakmak için burada değiliz. Marka yolculuğunuzun her adımı, işletmenizle birlikte büyüyen ve uzun yıllar gurur duyabileceğiniz bir kimlik yaratmak için tasarlanmıştır.

Marka adlandırma ve logo tasarlamadan temel değerlerinizi ve misyon beyanınızı geliştirmeye kadar, markanızın her yönünü tanımlamanıza yardımcı olacağız. Fikirlerinizi ve iş hedeflerinizi alıp gurur duyabileceğiniz bir kimliğe dönüştüreceğiz.

Markanızın başarılı olması için pazarınızın neresinde olduğunu anlamanız ve net, çekici bir teklif sunmanız gerekir. Tüketiciler için değerinizi ve kimliğinizi büyütmek için markanızın mimarisini değerlendirmenin yanı sıra, önemli mesajlar yoluyla güçlü bir marka yaratmanın temellerini atacağız.

Tüm mesajlarınızda markaya bağlı kalmanıza yardımcı olmak için, tüm kanallarda tutarlı bir tasarım ve ses tonu sağlamak için şirketinizde kullanılabilecek bir dizi kapsamlı marka yönergesi oluşturacağız.

Markanızın alakalı kalabilmesi önemlidir, bu nedenle uzun ömürlülüğü göz önünde bulundurarak çevik marka stratejileri geliştiriyoruz. İşletmenizin geleceğine ve içinde bulunduğunuz sektöre bakacağız ve başarıyı korumak için ne tür bir marka olmanız gerektiğini keşfedeceğiz.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Piera’nın başarı güdüsü ve ödüllü uzmanlığıyla desteklenen markanız, dikkatleri üzerine çekecek ve sonuç alacak. Logo tasarımından eksiksiz marka stratejileri geliştirmeye kadar başarılı markalar oluşturmak için gereken motivasyona ve tutkuya sahibiz.

İş hedefleriniz her zaman marka konseptlerimizde ön plandadır ve sizi asla olmadığınız biri yapmaya çalışmayacağız.

Siz işinizde uzmansınız ve biz marka stratejisinde uzmanız. Bizim işimiz, önemli bilgi parçalarını ve benzersiz satış noktalarınızı çıkararak onları merak uyandıran, ilham veren ve sadakati besleyen unutulmaz bir marka haline getirmektir.

ANAHTAR KELİMELER

Marka Yönetimi

marka danışmanlığı, kurumsal kimlik, sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı, grafik-tasarım, animasyon, seslendirme, medya planlama, televizyon medya planlama, radyo medya planlama, prodüksiyon, tanıtım filmi, ürün çekimi, post-prodüksiyon, tanıtım filmi, seslendirme, animasyon, kurgu-montaj, tv bant reklamları, kurumsal jingle, kurumsal marka danışmanlığı, en iyi marka danışmanları, marka danışmanlığı ücretleri, marka danışmanı konya, marka danışmanlık şirketleri, kişisel marka danışmanı, marka danışmanlık ajansı, kurumsal kimlik, kurumsal kimlik tasarımı, kurumsal kimlik çalışması, kurumsal kimlik oluşturma, kurumsal kimlik tasarımı fiyatları, kurumsal kimlik konya, kurumsal kimlik ajansı, kurumsal kimlik fiyatları, kurumsal kimlik yönetimi, kurumsal kimlik hazırlama, şirket kurumsal kimlik, dijital kurumsal kimlik, kurumsal kimlik çalışması fiyat, kurumsal kimlik ücretleri, kurumsal marka kimliği, kurumsal kimlik danışmanlığı, sosyal medya kurumsal kimlik, kurumsal kimlik ve marka yönetimi

Pieria İnovatif ve Kreatif Fikirleriyle Markanıza Sihirli Bir Dokunuş Yapar...

WhatsApp'da Konuş
Pieria Innovative Agency HOŞGELDİNİZ
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?