fbpx

pieriareklam.com, gizlilik ilkeleri çerçevesinde hareket etmektedir. 

Bu gizlilik ilkeleri Pieria, pieriareklam.com sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.
* Web sitemizden yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
* Web sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamızın sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
* Müşterilerimizin Web Sitemize ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, Pieria personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.
* Pieria söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
* Pieria bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Pieria tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Pieria bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
* Web sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Pieria sorumlu değildir.
* Pieria, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmanın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
* Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Pieria’ya aittir. Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları firmamızda saklıdır.
* Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.
Kişisel verilerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamındaki kişisel verilerinizin kullanımı ve korunmasıyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

WhatsApp'da Konuş
Pieria Innovative Agency HOŞGELDİNİZ
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?