fbpx

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, işletmelerin sosyal medya platformları üzerinden markalarını etkili bir şekilde yönetmesini, büyütmesini ve tanıtmasını sağlayan bir stratejik süreçtir. Bu süreç, sosyal medya
hesaplarının yönetimi, içerik oluşturma, etkileşim yönetimi, takipçi büyütme, kampanya yürütme, marka imajının korunması gibi faaliyetleri içerir. Aynı zamanda, sosyal medya analitiği ve performans ölçümü de sosyal medya yönetiminin bir parçasıdır. Sayfanızı sizin adınıza doğru analizler ve doğru stratejiler ile büyütebilir, marka bilinirliğini artırabilir ve satışlarınızda artış sağlayabiliriz.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konya Sosyal Medya Ajansı, Konya reklam ajansı

Sosyal Medyayı Kullanarak İşinizi Büyütün!

Pieria Dijital Reklam Ajansı Sizlerle...

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook platformu Dünya üzerinde en fazla kayıtlı kullanıcıya sahip sosyal medya mecrasıdır. Bu mecra işletmeye uygun bir mecra ise, işletmeyi ilgi çekici kılmalarını, takipçileriyle etkileşim kurmalarını ve marka bilinirliğini artırmalarını sağlar.

Gerçekten milenyum kanalı, bir tutam arzu ve büyüyen bir meme kültürü yardımı ile! 18-29 yaşındakilerin %64’ü kanalda aktif, erkekler ve kadınlar arasında hemen hemen eşit bir ayrım var ve bunu elde ediyor, kullanıcıların %80’inden fazlası her gün aktif olarak işletme profillerini ziyaret ediyor, bu yüzden Instagram’ı asla es geçmeyin!

Twitter, yıllar içinde 140 karakterden 280 karaktere, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın konut rantlarına kadar çok büyük değişiklikler geçirdi – hepsini gördük! Türkiye de’ki İşletmeler için bir kanal olarak, viral içerik ve en son trendlere ayak uydurmak için hala mükemmel bir yer.

Dünyanın en büyük ikinci sosyal medya kanalı (arama motorunun yanı sıra) en büyük ikinci arama motoru! YouTube, işletmelerin ve bireylerin becerilerini ve ürünlerini kitlelere sergilemelerine olanak tanıyarak TV’yi devralmaya devam edecek gibi görünüyor. Orijinal ve ilgi çekici, tüketiciye yönelik içerik oluşturmak için fikir ve stratejiler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Sosyal medya ajansları tarafından stratejilerinde genellikle göz ardı edilen Pinterest, aktif olarak ilham ve fikir arayan aylık 250 milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapıyor ve genellikle bir ürün satın alırken çözüm buluyor – aslında Pinner’ların %87’sine yakınının bir ürünü gördükleri için satın aldığı söyleniyor. Pinterest’te! Kullanıcıların %40’ının ₺78K+ hane gelirine sahip olduğu belirtilirse, sizinki gibi ürünleri arayan insanları bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
Amerika Birleşik Devletleri ve dünya çapında Z Kuşağı içinde bir Sosyal Medya güç merkezi. Mart 2019’da Snapchat’in Türkiye’deki tüm 13-24 yaşındakilerin %90’ına ulaştığı bildirildi. Geniş bir reklam formatı portföyü ve 190 milyon ortalama günlük kullanıcısıyla, sizi viral başarıya götüren platform olabilir.

İş sıkıcı olmak zorunda değil! LinkedIn, kendileri için önemli olan hedef kitleyle bağlantı kurmanın daha iyi yollarını bulmak isteyen bir dizi işletme için hızla tercih edilen reklam platformu haline geliyor. İster web sitesi trafiğini artırmak ister potansiyel müşteriler oluşturmak istiyor olun, mesajınızın doğru kişilere iletildiğinden emin olabilirsiniz.

ANAHTAR KELİMELER

Konya Sosyal Medya Ajansı

sosyal medya kurumsal kimlik, kurumsal kimlik ve marka yönetimi, kurumsal kimlik hizmeti, kurumsal kimlik ajansları, kurumsal kimlik ve imaj yönetimi, kurumsal kimlik oluşturma, sosyal medya yöneticiliği, sosyal medya danışmanlığı, sosyal medya yönetimi fiyat, sosyal medya hesap yönetimi, kurumsal sosyal medya yönetimi, sosyal medya danışmanlığı fiyatları, instagram sosyal medya danışmanlığı, profesyonel sosyal medya yönetimi, sosyal medya danışmanlığı ücretleri, sosyal medya reklam yönetimi, sosyal medya içerik yönetimi, sosyal medya yönetimi ajans, kişisel sosyal medya danışmanlığı, sosyal medya tasarım fiyatları, instagram reklam yönetimi, instagram yönetimi fiyatları, 360 sosyal medya, sosyal medya marka yönetimi, sosyal medya yönetimi ücretleri, sosyal medya reklam danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı instagram, e ticaret sosyal medya yönetimi, restaurant sosyal medya yönetimi dijital medya yönetimi, otel sosyal medya yönetimi, sosyal medya danışmanlık şirketleri, instagram işletme hesabı yönetimi, şirket sosyal medya yönetimi, sosyal medya yönetimi hizmeti, aylık sosyal medya yönetimi fiyat

Pieria İnovatif ve Kreatif Fikirleriyle Markanıza Sihirli Bir Dokunuş Yapar...

WhatsApp'da Konuş
Pieria Innovative Agency HOŞGELDİNİZ
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?