fbpx

Post Prodüksiyon Ajansı

Post prodüksiyon hizmetlerinde hızlı geri dönüş sunan deneyimli kurum içi editörlerden oluşan bir ekibimiz var. Ortak müşterilerimiz için çeşitli projeler için binlerce düzenleme oluşturduk. Video türleri arasında cızırtılı makaralar, uzun biçimli içeriğin sosyal medya tarafından yeniden tasarlanması, dünyanın dört bir yanındaki üreticiler tarafından çekilmiş kurgulanmış çekimler ve sunumlar için video içeriği bulunur.

Müşteri geri bildirimi ve bir brief’e uyum açısından, tüm geri bildirimlerin verimli ve net bir şekilde ele alındığından emin olmak için inceleme ve onay yazılımı kullanıyoruz. Düzenlemelerimizin kuruluşlar arasında kolayca aktarılabilmesini sağlayan profesyonel düzenleme yazılımı Adobe Premiere Pro, After Effects, DaVinci Resolve kullanıyoruz.

Ayrıca ses tasarımı, müzik kompozisyonu, görsel efektler ve ses miksajı ile de ilgilenebiliriz. Bu, post prodüksiyonun genellikle gözden kaçan bir yönüdür. Ses düzenleme deneyimimizle videonuzu on kat iyileştirebiliriz.

 

Konya'nın Lider Video Pazarlama Ajansı

Pieria Dijital Reklam Ajansı Sizlerle...

Hepimiz bir resmin binlerce kelime anlatabileceğini biliyoruz. Bir videonun neler yapabileceğini hayal edin.
Arkalarında amaç ve pazarlama uzmanlığı olan yüksek kaliteli videolar oluşturmaya
kendini adamış deneyimli video pazarlama ajansıyız.

Üretim Sonrası Hizmetler

Tüm post prodüksiyon hizmetlerinde hızlı geri dönüş sunan deneyimli bir kurum içi editör ekibimiz var. Gerekirse editörlerimiz günün 24 saati ulaşılabilir olabilir ve bu da onları zaman açısından verimli bir seçenek haline getirir.
Videolarınızın mümkün olan en geniş kitleye ulaşmasını sağlamak için şirket içi çeviri ve altyazı hizmetimiz var.
Bu genellikle gözden kaçan bir post prodüksiyon prosedürüdür. Müşterinin tam olarak istediği ‘görünüşü’ yaratmak için post prodüksiyonda görüntülerin rengini değiştirebiliyoruz.

Müzik besteleme, ses karıştırma ve ses düzenleme dahil olmak üzere ses tasarımı hizmetleriyle de ilgilenebiliriz.

Animasyon, zor kavramları açıklamaya veya bilgi ağırlıklı bir videoyu ilgi çekici tutmaya yardımcı olabilir. Canlı çekimlerle stratejik bir şekilde kullanıldığında, animasyon gerçekten videonuzu patlatabilir.
Projeyi baştan sona denetleyen özel bir üretim müdürümüz var. Bu, hızlı bir geri dönüş sağlamak için tüm üretim sonrası çalışmaları içerir. Tüm geri bildirimlerin verimli ve net bir şekilde ele alındığından emin olmak için inceleme ve onay yazılımı kullanıyoruz. Düzenlemelerimizin kuruluşlar arasında kolayca aktarılabilmesini sağlayan profesyonel düzenleme yazılımı Adobe Premiere kullanıyoruz.
Ortak müşterilerimiz için çeşitli projeler için binlerce düzenleme oluşturduk. Video türleri arasında cızırtılı makaralar, uzun biçimli içeriğin sosyal medya tarafından yeniden tasarlanması, dünyanın dört bir yanındaki üreticiler tarafından çekilmiş kurgulanmış çekimler ve sunumlar için video içeriği bulunur.

Bizim Sürecimiz;

Harika şeyler tesadüfen olmaz ve bir video kampanyası da bir istisna değildir. Başarı için tüm kutuları işaretlerken, uçtan uca yönlendirme ve destek sağlayabilmemizi sağlayan denenmiş ve test edilmiş bir sürecimiz var.

İşte sürecimiz:

Videonuz için hazırlık, ekibimizin hedef kitlenizde neyin yankı uyandıracağını ve kullanılacak ideal teknikleri ve kanalları araştırmasıyla başlar. Ekibimiz, rakip içeriği, hedef pazarınız için ideal kişileri ve videonuzu yerleştirmek için en etkili pazarlama kanallarını değerlendirmek için verileri araştırır.

Bu, çekici bir videoya sahip bir sayfadaki dönüşüm oranını artırmak, ücretli bir kampanyayla web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek veya YouTube’da bir kitle oluşturmak için bir fırsat olabilir. Yedeklenecek veriler olmadan video oluşturmaya başlamayacağız. Araştırmamızdan, başarılı bir video kampanyası için zemin hazırlamaya yardımcı olacak bir başlangıç konsepti oluşturuldu.

Bu, videonuzun oluşturulmasını organize ettiğimiz temel planlama aşamasıdır ve her şey harika bir yaratıcı özet ile başlar . Ardından, çekimin sorunsuz ilerlediğinden emin olmak için storyboard ve senaryo yazımından kilit paydaşlarla bağlantı kurmaya kadar planlama sürecinin diğer yönlerine geçeceğiz.
Çekim günü geldiğinde, uzmanlarımız yaratıcı sanat yönetmenliği sağlamak ve çekimlerin dinamik ve ilgi çekici bir şekilde çekilmesinin yanı sıra sürekliliğin zirvesinde kalmasını sağlamak için sahada olacaklar. Her şey bizim stresi üzerimizden atmamızla ilgili, böylece siz sadece sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Post prodüksiyonda, hikayenizi mümkün olan en iyi şekilde anlatan kurgulama yoluyla videonuzun gerçekten hayata geçtiğini göreceğiz.

Videonuz yapıldıktan sonra zor iş bitmiyor. Sonrasında iyi performans göstermesi gerekiyor ve işte burada pazarlama uzmanlığımız devreye giriyor. Video kampanyanızın doğru şekilde uygulanmasını ve başarıya ulaşmasını sağlayacağız.

Youtube, sosyal medya veya başka bir şey olsun, hedef kitlenize ulaşma olasılığı en yüksek olan platformlara yükleyeceğiz. SEO ekibimiz , görüntüleyenleri etkili bir şekilde çekmek ve genel görünürlüğüne yardımcı olmak için onu optimize etmeye çalışan video uzmanlarına sahiptir – bu, keskin bir küçük resim ve en uygun uzunluk anlamına gelir. Ve tabii ki, başarısını ölçerek, görüşler, paylaşımlar ve “beğeniler” gibi üzerinde mutabık kalınan tüm KPI’larımıza göre rapor vererek her şeyi tamamlayacağız. Etkileşimi daha da iyileştirmek için yapabileceğimiz ince ayarlar olup olmadığını görmek için içgörüleri bile kullanacağız.

PIERIA INNOVATIVE AGENCY

Oluşturabileceğimiz Video Türleri

 • 01

  Durum Çalışmaları

 • 02

  Sosyal Medya Reklam Videoları

 • 03

  Ürün Videoları

 • 04

  Tanıtım Videoları

 • 05

  Marka Videoları

 • 06

  Web Seminerleri

ANAHTAR KELİMELER

Post Prodüksiyon

post-prodüksiyon, tanıtım filmi, seslendirme, animasyon, kurgu-montaj, tv bant reklamları, kurumsal jingle, seslendirme ajansları, seslendirme ajansı konya, konya seslendirme ajansı, profesyonel seslendirme ajansı, en iyi seslendirme ajansları, seslendirme fiyatları, seslendirme yapan firmalar, seslendirme ücretleri, seslendirme cast ajansları, yabancı dil seslendirme fiyatları, konya seslendirme fiyatları, kurumsal tanıtım filmi, kurumsal tanıtım film fiyatları, kurumsal tanıtım videosu, kurumsal tanıtım video çekim fiyatları, kurumsal tanıtım filmi maliyeti, klip çekimi maliyeti, kısa film çeken firmalar, animasyon tanıtım filmi, firma tanıtım videosu, şirket tanıtım videosu, ürün tanıtım filmi, tanıtım filmi çekimi fiyatları, kurumsal tanıtım filmi çekimi, tanıtım videosu fiyatları, şirket tanıtım filmi, animasyon tanıtım videosu, tanıtım filmi seslendirme, jingle prodüksiyon, konya prodüksiyon ajansı, konya prodüksiyon yapan firmalar, ürün çekim fiyatları, butik fotoğraf çekimi, mankenli ürün çekimi fiyat, e-ticaret fotoğraf çekimi fiyatları, ürün çekim ücretleri, ürün çekim maliyeti, profesyonel ürün fotoğraf çekimi, ürün çekimi fiyatları, profesyonel ürün çekimi

Pieria İnovatif ve Kreatif Fikirleriyle Markanıza Sihirli Bir Dokunuş Yapar...

WhatsApp'da Konuş
Pieria Innovative Agency HOŞGELDİNİZ
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?