fbpx
Marka Danışmanlığı

Marka Danışmanlığı

Markanızın konumlandırma, strateji, kampanya, marka değeri ve marka iletişimi unsurları etkin bir şekilde ele alıyoruz. Hedef kitle ile ilgili araştırmaları takip edip markanızı analiz ediyor, marka paydaşları ile iletişimi geliştirmek ve markanın ürün/hizmet geliştirme sürecini en doğru şekilde düzenlemenize yardımcı oluyor, marka olma yolunda kapıları teker teker açıyoruz.

Marka Danışmanına Neden İhtiyaç Duyulur?

Marka danışmanları pazarlama ve iletişim yönü güçlü bireylerdir. Markanızı birey gibi değerlendirir ve kimlik kazanması adına karakteristik özelliklerine karar verir. Tüm bu süreçler marka danışmanlarının tek başına yürütmediği, sürekli ilgili departmanlar ile istişare halinde olduğu süreçlerdir. Markanıza kimlik kazandırıp markanızı konuşturan (hedef kitle ile iletişim kurmasını sağlayan) yardımcılara marka danışmanı denir.

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Sorunun çözümüne odaklı, işinde uzman marka danışmanlığı ekibimiz, akademik destek ile birlikte değer ilişkileri kurarak, hedef kitlenizde marka sadakati yaratarak ve marka imajınızı artırarak işinizin büyümesine yardımcı olmasını sağlamaktadır.


Pieria Reklam Ajansı Konya Reklam Ajansı

WhatsApp'da Konuş
Pieria Innovative Agency HOŞGELDİNİZ
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?